ADRES:

ul. Bohaterów Warszawy 47,
28-100 Busko Zdrój

Mapka dojazdowa


TELEFON:

tel/fax : 41 370-81-73
kom. :    607-796-354


E-MAIL :

DAAGmeble_rolety@interia.eu
Segmenty kuchenne
Nasze produkty możecie Państwo zobaczyć w Galerii (aby przejść kliknij w link)
Dlaczego szafy i zabudowy ?
Łączą w sobie następujące cechy:

Popularność i funkcjonalność - Cieszą się dużym zainteresowaniem gdyż wnętrze wykonane jest z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klienta.

Nowoczesność - Duża gama kolorów i rodzaj materiałów z jakich się je wykonuje dodają każdemu pomieszczeniu elegancji i nowoczesności.

Trwałość i jakość - Zastosowane elementy drzwi przesuwanych jak i wnętrza są najwyższej jakości i sprawiają, że szafa służy nam przez długie lata.

Solidność wykonania - Nasi montażyści z wieloletnim doświadczeniem w produkcji mebli dokładają wszelkich starań aby meble przez nich montowane były solidne i atrakcyjnie się prezentowały.

Wygoda - Drzwi przesuwane zajmują bardzo mało miejsca w porównaniu do drzwi rozwieranych przez co są bardzo wygodne w użytkowaniu przy dość ciasno umeblowanym pokoju. Niewidoczny z każdej strony drzwi przesuwanych system jezdny sprawia że mogą być idealnym rozwiązaniem jako drzwi przejściowe.
Akcesoria i elementy wnętrza
Funkcjonalne zaplanowanie wnętrza szafy ma istotne znaczenie!


Dysponujemy następującymi elementami wnętrza:

Dowolna ilość półek i drążki standardowe - Cieszą się dużym zainteresowaniem gdyż wnętrze wykonane jest z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klienta.

Drążki wysuwane - Stosowane są jako alternatywa drążków standardowych. Mają głównie zastosowanie przy dośćograniczonej głębokości.

Pantograf - Jest alternatywą standardowych drążków. Idealnie sprawdza się w wysokich wnętrzach, dgy chcemy zamocować drążek tuż pod sufitem. Dostęp do standardowego drążka jest wtedy ograniczony i niewygodny. Pantograf umożliwia wygodne zawieszenie ubrań a potem łatwe ich zdejmowanie. Umożliwia także optymalnie wykorzystanie górnej części szafy przeznaczone na ubrania wiszące.

Szuflady - Są wykonywane na dowolny wymiar. Pomagają uporządkować drobne przedmioty jak i drobną część garderoby. Gdy wymaga taka potrzeba można je łatwo wyjąć.

Półki wysuwane - Służą do przechowywania butów, torebek jak i innych elementów garderoby czy przedmiotów. Zamontowane prowadnice umożliwiają łatwy dostęp do całego wnętrza półki.

Półki siatkowe - Głównym przeznaczeniem półek siatkowych jest przechowywanie na nich butów. Szerokość ich może być dowolna, lecz ich głębokość jest ograniczona.

Wieszaki na spodnie - Dzięki niemu przechowywanie spodni następuje w sposób wygodny i uporządkowany.

Wieszak na krawaty - Zastosowana w nim prowadnica zapewnia wygodę w jego użytkowaniu.

Kosze wysuwane - Występują w różnych rozmiarach. Mogą mieć różne zastosowanie można w nich przechowywać np. ręczniki, pościel itd.

Wieszaki na paski - Poprzez zastosowanie tego typu wieszaka paski stają się mało problemowe i wygodne do przechowywania.

Uchwyt na rurę odkurzacza i uchwyt na żelazko - Zastosowanie tychże uchwytów sprawia, że rura odkurzacza jak i żelazko zajmują znacznie mniej miejsca w szafie.

Inne akcesoria - Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje dotyczące akcesorii i elementów wnętrza.

Drzwi przesuwane

Drzwi przesuwane stosuje się je do szaf wolnostojących, wnęk, jako drzwi do garderób, drzwi do pokoi, ruchome ściany oddzielające pomieszczenia.

Mogą posiadać system jezdny dolny (posiadają szynę dolną i górną) lub system górny ( posiadają tylko szynę górną). Wózki drzwi przesuwanych są niewidoczne tzn. tak samo wyglądają z każdej. Stanowi to dobre rozwiązanie jako drzwi przesuwane- przejściowe.
Aluminium
Nasze szafy są wykonywane z zastosowaniem aluminiowych obramowań drzwi przesuwanych. Poniżej przedstawiamy tylko kilka z licznych cech naszych okuć:

Aluminium - wytrzymałość tego materiału sprawia, że znacznie przedłuża żywotność drzwi a zastosowane specjalne wózki jezdne gwarantują płynność i lekkość przesuwu.

Szeroka gama wzorów profili - W ofercie mamy szeroką gamę profili aluminiowych- kształty, kolory. Wybór fasonu ma istotny wpływ na wygląd ostateczny. Wygląd szafy nabiera masywności lub delikatności. Tworzy nowoczesny lub klasyczny klimat wnętrza a aluminiowe drzwi przesuwane sprawiają wrażenie luksusu.

Drzwi jednakowo wyglądają z każdej strony - Zastosowane w drzwiach wózki jezdne znajdują się w miejscach niewidocznych z jednej jak i drugiej strony drzwi. Więc stanowią także dobre rozwiązanie jako drzwi przesuwane- przejściowe.

Dysponujemy 21 wzorami profili do drzwi przesuwanych. Każdy z nich minimum w trzech kolorach!
Wypełnienie drzwi przesuwanych
Stosujemy następujące wypełnienia drzwi przesuwanych:

Płyta meblowa

Lustro

Rattan

Bambus

Loom

Prestiże

Szyba kolorowa, mleczna i przeźroczysta

Inne

NOWOŚĆ !!!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych jak i przyszłych klientów poszerzyliśmy rodzaje wypełnień drzwi przesuwanych. Ale o tym dowiecie się Państwo odwiedzając nasz sklep meblowy.

Łączenie materiałow w drzwiach przesuwanych
Stosowanie aluminium w drzwiach przesuwanych daje szerokie możliwości twórcze głównie poprzez zastosowanie łącznika H. Dzięki niemu jest możliwość wykonania dowolnych wstawek i zastosować różnej grubości materiałów w jednym skrzydle drzwiowym np. lustro z płytą meblową. Poprzez zastosowanie łącznika H w drzwiach przesuwanych możliwa jest dowolna kombinacja użytych rodzajów wypełnień drzwi:

- Łączenie jednej grubości materiału
- Łączenie dwóch grubości materiałów
- Łączenie poziome, pionowe, skośneSZAFY NIE TYLKO NA UBRANIA!
Przy odpowiednim rozplanowaniu takie szafy mogą w sobie łączyć funkcje meblościanki, biurka uczniowskiego, biurka komputerowego, regału na książki, szafki RTV i wiele innych.

Nie tracą przy tym na wyglądzie zewnętrznym a wręcz przeciwnie.