ADRES:

ul. Bohaterów Warszawy 47,
28-100 Busko Zdrój

Mapka dojazdowa


TELEFON:

tel/fax : 41 370-81-73
kom. :    607-796-354


E-MAIL :

DAAGmeble_rolety@interia.eu
Nasze produkty możecie Państwo zobaczyć w Galerii (aby przejść kliknij w link)
Wertikale
Poza roletami tekstylnymi do najczęściej stosowanych osłon przeciwsłonecznych zaliczamy żaluzje pionowe czyli wertikale przysłaniające jednocześnie duże powierzchnie.

Bardzo urozmaicony wybór tkanin oraz kolorów pozwala na dopasowanie wertikala do każdego wystroju wnętrza. Mogą być montowane bezpośrednio do sufitu lub poprzez zastosowanie tzw. wysięgników do ściany nad wnękę okienną.

Szczególną popularnością cieszą się w pomieszczeniach biurowych. Wykonane są z pasków tkaniny poliestrowej zawieszonych na obrotowych wieszakach przesuwających się w szynie. Dzięki ruchowi obrotowemu pasków możemy płynnie regulować dostęp światła dziennego do pomieszczenia.

Oferujemy bardzo duży wybór tkanin i kolorów.

Cechy wertikali
Są wykonywane na dowolny wymiar.
Bogata gama wzorów i kolorów materiałów sprawia, że są one idealnym podkreśleniem wystroju biur, pokoi konferencyjnych i innych pomieszczeń w których są montowane.
Materiały są dodatkowo impregnowane ( warstwa zabezpieczająca ) co utrudnia przedostanie się kurzu w głębsze warstwy materiału przez co materiały te są łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy odkurzyć.
Wygoda działania sprawia, że materiały można ustawić pod dowolnym kątem przez co eliminują nadmiar światła i tworzą element dekoracyjny pomieszczeń.
Różne rodzaje mechanizmów sprawiają, że klient ma możliwość wyboru sposobu rozsuwania wertikala (lewy, prawy, na zewnątrz, do wewnątrz, dwie belki- stosowane przy dużych szerokościach).
Dzięki dużym możliwościom kolorystycznym, odpowiednio dopasowane stanowią istotny element dekoracyjny domu
Sposób mocowania: do sufitu lub do ściany nad wnękę okienną poprzez zastosowanie wysięgników.